Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

Uczelniany kwartalnik „Zarządzanie Publiczne/Public Governance” - 99 punktów na 100 możliwych w ramach I edycji konkursu „Wsparcie dla czasopism naukowych”
data publikacji: 02/04/2019, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Mamy przyjemność poinformować społeczność akademicką, czytelników i autorów, że nasz uczelniany kwartalnik „Zarządzanie Publiczne/Public Governance” uzyskał bardzo wysoką ocenę w ramach I edycji konkursu ogłoszonego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego na „Wsparcie dla czasopism naukowych” - 99 punktów na 100 możliwych. W związku z tym został przewidziany do objęcia finansowaniem w ramach tego programu i uzyska min. 20 punktów według nowej punktacji czasopism naukowych.

 

Kwartalnik  „Zarządzanie Publiczne/Public Governance” jest wydawany nieprzerwanie od 2007 r. przez Małopolską Szkołę Administracji Publicznej UEK we współpracy z Wydawnictwem Scholar. Od 2018 r. jest wydawany w języku angielskim. Misją kwartalnika jest publikowanie zaawansowanych teoretycznie i osadzonych empirycznie wyników badań w sferze zarządzania publicznego, współzarządzania, polityki publicznej, ekonomii sektora publicznego oraz zarządzania strategicznego, odzwierciedlających najnowsze osiągnięcia metodologiczne w naukach społecznych.

 

Wszystkich zainteresowanych publikacją w kwartalniku oraz czytelników zapraszamy do odwiedzenia jego strony internetowej pod adresem:  http://publicgovernance.pl

Linki