Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Menu

Absolwent kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze laureatem Ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę z zakresu Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych
data publikacji: 23/05/2019, autor: Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie

Miło nam poinformować, że praca licencjacka Mateusza Maruszewskiego, absolwenta studiów licencjackich na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze, specjalność Handel Zagraniczny, otrzymała 1 miejsce w grupie prac licencjackich w V edycji Ogólnopolskiego konkursu na najlepszą pracę z zakresu Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych.

Zwycięska praca pod tytułem Wpływ postępu technicznego na nierówności ekonomiczne na przykładzie Stanów Zjednoczonych napisana została pod kierunkiem dr Elżbiety Bombińskiej.

Uroczystość wręczenia nagród odbyła się 21 maja 2019 r w murach Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu, który był organizatorem V edycji Konkursu.

Konkurs organizowany jest corocznie przez wszystkie ośrodki akademickie w Polsce realizujące studia na kierunku Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze. V edycja Konkursu została objęta patronatem Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii.

Autorowi pracy i Pani Promotor gratulujemy!

 

Więcej o konkursie:

http://www.instytutgm.uni.lodz.pl/dydaktyka/konkurs-na-nalepsza-prace-dyplomowa/podstawowe-informacje/

 

 

 

Linki